Doktora öğrencisinden özel fen bilimleri ve matematik dersi

12 Eylül 2022
200 / saat

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Fen Bilimleri alanında 6-10 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Yüz Yüze derslerimizi Trabzon civarında yapmak bana uygun.
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Ücretsiz promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 60 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 200 / saat.
💯 Şenem ALKAN tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Ortaokul Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Özel Ders Tanımı

1997 yılında Almanya’da doğdum. 2003 yılında ise Türkiye’de yaşamaya başladım. İlk ve ortaokulu İskenderpaşa İlkokulu’nda tamamladım. 2011 yılında Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi’nde eğitimime devam ettim. 2015 yılında mezun oldum ve aynı yıl Karadeniz Teknik Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği bölümünü kazandım. 2019 yılında 3,46 ortalamayla mezun oldum. 2019 yılında Trabzon Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimime başladım. “Fen Bilgisi Öğretmen Adaylarının Yaşam Becerileri Eğitimi Süresince Yaratıcı Düşünme Becerisini Mesleki Açıdan Kullanma Durumlarının İncelenmesi” üzerine gerçekleştirdiğim tez çalışmamı tamamlayarak 2021 yılında mezun oldum. 2021 yılında Trabzon Üniversitesi fen eğitiminde doktora eğitimime başladım. Halen ders aşaması sürecindeyim. Lisans ve lisansüstü eğitimlerim süresince kongre, çalıştay ve tübitak projelerinde çalıştım. Fen bilimleri ve matematik alanlarında (5.-8. sınıf ) özel ders verebilirim.

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler