Aramalarda Üst Sıralarda Yer Almak

Öğrencilerin aramalarında liste başlarında olabilmek için aşağıdaki açıklamaları dikkatlice okuyun.

İlanınıza İndirim Uygulayın

İlanlarınızı size uygun olacak şekilde indirimler uygulayın. İlan yayınlama sayfasında "İlk Ders Ücretsiz", "%5 indirim" vb şekilde tanımlayabileceğiniz indirim türü, hem ilanınızın lisetede yukarıya çıkmasına yardımcı olur, hem de ilanınızda ayırt edici şekilde gözükür.

İlanınızda Tanıtım Videosu Paylaşın​

Özel ders ilanınıza tanıtım videosu ekleyerek ilan sıralamanızı üste çıkarabilirsiniz. Videonuzu youtube hesabınıza yükleyerek youtube video adresini kopyalayıp, ilanınızda ilgili kısıma girerek videonuzu öğrencilere gösterebilir, arama sonuçlarında üste çıkabilirsiniz.

Onaylı Profile Geçin​

Öğretmen panelinizde yer alan onaylı profil formunu kullanarak profilinizi onaylayabilirsiniz. Onaylı profile geçen öğretmenlerimiz hem arama sonuçlarında üst sıralarda çıkar, hem de özel ders ilanlarında onaylı profil ikonu gözükür.

Özel Ders Öğrencilerinizin Yorumları

Superders.com üzerinde var olan özel ders öğrencilerinizin yaptığı yorumlar ve verdikleri yıldız puanlamasının her biri ilanınızın arama sonuçlarındaki konumunu etkiler. Kötü yorumlar sıralamanızı düşürürken, iyi yorumlar sizi üste taşır.

Site Puanı Kazanın​

Öğrencilerin gördüğü profilinizde adınızın hemen altında yer alan puan, ilan arama sonuçlarınızı da etkiler. Site puanınız arttıkça arama sonuçlarında ki sıralamanız da yükselir. Site puanı her gün siteyi ziyaret etmeniz, özel mesajlara cevap vermeniz, profilinize yorum almanız, özel öğrencilerle online ders yapmanız, profil fotoğrafı yüklemeniz durumunda artacaktır.​

Referans Sistemini Kullanın

Superders referans sistemi öğretmenlerimizin superders.com u çevresine önererek gönderdiği ziyaretçiler ve kayıt olan öğretmenlerden kazanabileceği referans puanlarından oluşur. Referans linkiniz öğretmen panelinizde yer almaktadır. Referans linkinizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak referans puanları kazanabilir, özel ders ilanlarınızı aramalarda üst sıralara çıkarabilirsiniz.

Ücretli Paketlerle Tanışın

Tüm bunların yanında sıralamanızı en üstlere çıkarmak ve daha fazla öğrenciye ilanınızı ulaştırmak isterseniz sizin için 2 ayrı paketimiz var🥰 
Kısa süre sonra yayınlayacağımız doping paketlerimiz hakkında sizleri bilgilendireceğiz.
O zamana kadar mevcut sıralama şartlarını elinizden geldiğince tamamlamaya ve yükseltmeye çalışmanızı tavsiye ederiz.