Sakarya Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliğinden Serüvenlerle Fen Dersleri

15 Haziran 2022
150 / ay

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Fen Bilimleri alanında 2 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online veya Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Eğer online özel ders almak istersen, derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz. Eğer yüz yüze özel ders almak istersen, derslerimizi Karabük-Merkez , Karabük-Safranbolu konumlarından birini seçerek yapabiliriz, bana hepsi uygun :)
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Ücretsiz promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 45 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 150 / ay.
💯 cagliyansevde tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

İlkokul Düzeyinde, Ortaokul Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Orta Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

Merhabalar ben Sevde öğretmen.22 yaşındayım.Fen bilgisi öğretmenliği mezunuyum.Mesleğimi gerçekten çok seviyorum.Bölümüm ile ilgili 6 profesörden ayrı ayrı aldığım dersler sayesinde kendimi çok iyi geliştirdiğimi düşünüyorum.Gerek alan bilgim,gerekse pedagojik açıdan öğrencilerime iyimser bir tutumla yaklaşmam ve onları bu ülkeye daha faydalı bireyler haline getirmek en büyük amacım.İşte tam da bunun için buradayım daha çok öğrencime ulaşabilmek amacıyla…Fen bilimlerini bir ders değil bir bilim serüveni haline getiriyoruz.Hem eğleniyoruz hem de öğreniyoruz.Deneylerle,animasyonlarla,simülasyonlarla…Bu eğlenceli yolculuğumuza sen de katılmak istemez misin?     Hepinizi büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum : )

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler