Piyano Kursu İstanbul – Özel Ders – Online Yüz Yüze

Piyano Kursu İstanbul

Piyona Kursu İstanbul ve çevresinde yaşayan piyano çalmayı öğrenmek isteyen her yaş grubuna hitap edecek şekilde hizmet vermektedir. Özellikle okul öncesi yaşta başlanılan piyano öğrenme faaliyeti çocuğa her açıdan katkı sağlar. Piyano el göz koordinasyonunu sağlama oldukça etkili bir enstrümandır. Sadece çocukların değil yetişkinlerinde ileri ki yaşlarında öğrenme imkânı olan bu müzik aleti ile kişi fiziksel ve bilişsel anlamda eğitir. Kurs sayesinde ister başlangıç seviyesinde olun isterseniz daha önceden piyano ile ilgili bir geçmişiniz olduysa seviyeye göre programlar yapılarak, kaliteli ve yararlı bir hizmet sunulacaktır. İster bireysel ister grupla isterseniz de online olarak derslere katılmanız mümkün.  Piyano eğitimi için alanında uzman olan hocalar ile gerçekleştirilen eğitimlerden katılım gösterenlere fazlasıyla katkı sağlayacaktır.

Piyona Çalmak Zor Mu?

Her işte olduğu gibi çeşitli müzik aletlerini çalmayı öğrenme zaman ve emek isteyen bir durumdur. Piyana kursu İstanbul’da yaşayan ve birebir öğrenmek isteyen herkese bu imkânı sunuyor. Günümüzde birçok aile çocuklarına küçük yaşta piyona ile tanışmasını sağlıyor. Zihinsel olarak beynin çalışmasına katkısı olan bu müzik aleti sayesinde çocuklar ileri ki yaşlarında daha başarılı bireyler haline geliyorlar. Buna ek olarak düşük seviye de zihinsel rahatsızlığı olan bireylere de piyano öğrenmek uzmanlar tarafından öneriliyor.  İnsan gelişimine fayda saplayan bu müzik aletini öğrenmek kolaydır. Başlangıç seviyesinden başlanarak kademe kademe artırılan ders düzeni seviyenize uygun bir şekilde ilerletilmektedir. Teorik olarak öğrenilen piyano bol bol pratik yapılarak desteklenirse insan beyni otomatikleşir ve çalmayı unutmaz.

Piyano Kursu Fiyatları

Piyona kursu İstanbul için yüz yüze öğrenme imkanı sunarken İstanbul dışında yaşayanlar için ise online olarak canlı dersler ile sürdürülür. İstediğiniz eğitim şeklini tercih edebilirsiniz. Evden online olarak canlı ders hizmeti almak isteyenlerin, piyanoya sahip olması gerektiğini vurgulamakta fayda var. Bu kapsamda kurs fiyatları eğitim şekline göre farklılık gösterir. Bu konuda ayrıntılı bilgileri eğitmenlerimizin vermiş olduğu ilanlardan rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Alanında uzman eğitmenlerde kısa zamanda piyona çalmayı öğrenmek isterseniz iletişime geçerek, kişisel gelişiminize katkı sağlamada bir adım atmış olursunuz.

Piyano öğrenmek için özel ders ilanlarını inceleyebilirsiniz >>

Yorum Yap