Çok kısa zamanda harika resimler yapmayı öğreniyoruz

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Resim alanında 4 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Yüz Yüze derslerimizi İstanbul-Beşiktaş , İstanbul-Beyoğlu , İstanbul-Kadıköy , İstanbul-Şişli konumlarından birini seçerek yapabiliriz, bana hepsi uygun :)
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Yarı Yarıya promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 60 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 150 / saat. Ancak "İlk Ders Yarı Yarıya" promosyonundan dolayı indirimli fiyat sadece ilk ders için 75 ₺ olacak. 📌
💯 Pınar Can tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Ortaokul Düzeyinde, Lise Düzeyinde, Üniversite Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye, Profesyonel Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

Merhaba ben Pınar.
Güzel sanatlar fakültesi resim bölümü mezunuyum. 4 yıldır profesyonel olarak mesleğimi yapmaktayım. Öğrencilik yıllarımda başladığım öğretmenlik serüvenim tüm hızıyla devam etmekte. Her yaş grubundan öğrencilerim oldu.
Resmin her tekniğine oldukça hakimim. Başlangıç düzey resim, karakalem, yağlıboya, suluboya, akrilik boya…
Yeni başlayanlar ve ‘resim yapmayı seviyorum ama sanırım pek yetenekli değilim’ diyenler toplanın buraya. Çok eğlenceli ve bir o kadar da basit bir teknikle beraber sıfırdan resim yapmayı öğreneceğiz ve çok kısa zamanda yaptığınız işlere siz dahil herkes haran kalacak.
Kısacası ister 7 ister 70 olun ben ders işlemeye hazırım, peki ya siz?

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler