Eğitim koçluğu/Danışmanlığı

3 Haziran 2023
80 / saat

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Eğitim danışmanlığı alanında 1 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online yapmayı planlıyorum. Online özel derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz.
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Yarı Yarıya promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 30 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 80 / saat. Ancak "İlk Ders Yarı Yarıya" promosyonundan dolayı indirimli fiyat sadece ilk ders için 40 ₺ olacak. 📌
💯 Gülsena gdk tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Ortaokul Düzeyinde, Lise Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

İleri Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Öğrencisi

Özel Ders Tanımı

Dershaneye gitmeden tamamen kendi çabamla güzel bir sırlama yapmam ve bu alanda bir bölüm okuyor olmam beni eğitim danışmanlığı yapmaya yöneltti. Tamamen öğrencilerim için açtığım sosyal medya hesabı ve gruplarımla çok güzel bir dönüt aldım. Eğitim danışmanlığı konusunda tecrübem oluştu. Türk genci olarak gelecek kaygısına boğulmuş ve ümitsizliğe düşmüş bireylere destek olmak istiyorum.

Bir yerlerden başlamak istiyor ama nereden başlayacağını bilmiyorsan. Çalışmak için bir yol gösterene ya da motivasyona ihtiyacın varsa. Plan yapma konusunda iyi değilsen veya yaptığın programlara uyamıyorsan. Hangi derse nasıl çalışman gerektiği konusunda desteğe ihtiyacın varsa. Bu süreci biriyle paylaşarak ve danışmanlık alarak geçirmek istiyorsan eğitim danışmanın bir tıkla yanında.

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler