11 yıllık tecrübemle net ve yalın anlatımla UYGULAMALI OFİS PROGRAMLARI EĞİTİMİ (WORD,EXCEL,POWERPOİNT)

3 Haziran 2022
60 / saat

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Bilişim eğitimi alanında 10-15 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online yapmayı planlıyorum. Online özel derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz.
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak Yüzde 20 İndirim promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 40 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 60 / saat. Ancak "Yüzde 20 İndirim" promosyonundan dolayı indirimli fiyat 48 ₺ olacak. 📌
💯 Arzu Hoca tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

İlkokul Düzeyinde, Ortaokul Düzeyinde, Lise Düzeyinde, Üniversite Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

Ofis programları kullanımı eğitimimde word,excel,powerpoint programlarının kullanımını öğretiyorum. 11 yıldır aktif olarak meb. halk eğitimi merkezlerinde, belediyelerin kültür merkezlerinden, özel kurs merkezlerinde yüzyüze ve online şekilde özel ders ve grup eğitimleri vermekteyim.

ayrıca işletmelerde personellerine de eğitim vermekteyim.

Ofis programları eğitimimizde günlük olarak yapmak istediğiniz işlemlerinizi , işletmede çalışanlar işletmedeki işlerini rahatlıkla kimseye ihtiyaç duymadan yapabilecek seviyeye gelecekler.

Günümüzde iş görüşmelerinde hangi departman hangi bölüm olursa olsun “ofis programları kullanabiliyor musunuz” diye sorulur.   O zaman bu soruya” EVET” diyebilmek için hepinizi gönül rahatlığıyla eğitimlerime bekliyorum.

Öğretme tekniğim ezber değil ,tamamen uygulamalı öğretime dayalıdır.