Ayşegül Özdemir

Açık İlan - 1
82 Puan
Rozetler
Öğretmene özel mesaj göndermek için öğrenci hesabınızdan giriş yapın. Bizi takip et

Ayşegül Özdemir Özel Ders İlanları

Ayşegül Özdemir Hakkında

Yeni öğretmeninizle tanışın! Ben Ayşegül Özdemir, Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünde okuyorum. Size İngilizce’nin büyük evreninini eğlence ve bilgi ile keşfetmeye yardım etmek için buradayım:)
Yeni bir yolculuğa başlamak istiyorsan bana ulaşabilirsin:)

Ben derslerimde sadece ezberci yaklaşım kullanmıyorum. İngilizce bir dil ve ayrıca bir kültürdür. Konuyu bütünü ile ele alıyorum. Öğrencimin sadece kuralları ezberlemesini değil, İngilizceyi tamamen yaşayarak öğrenmesini sağlıyorum. Öğrencimin telaffuzunu da düzeltmesine yardımcı oluyorum. Sadece sınav odaklı çalışmıyorum. Öğrencim benden yüksek verim ile ders aldıktan sonra konuşurken özgüven ile konuşacak ve İngiltere, Amerika gibi Native speaker olan ülkelere gittiğinde hiçbir zorluk çekmeden konuşabilecek.

Erasmus plus ve European Solidarity Corps aracılığı ile 1 ay boyunca Makedonya’da uluslararası diplomasi takımında gönüllülük yaptım. Kullandığımız dil İngilizce idi ve bu deneyim boyunca Makedon kültürü hakkında birçok yeni şey öğrenmiş oldum.
Makedonya’da sosyal medya pazarlaması alanında gönüllülük yaptım, Together Macedonia’nın sosyal medya postlarını tasarladım ve paylaştım.

Ayşegül Özdemir Öğrenci Yorumları

1 Yorum

  1. aysegulozdemirofficial
    22 Şubat 2023
    5.0

    🙂

Yorum ekle

Bu ilan için puanınız