Yaz dönemi telafi eğitimleri

Yaz dönemi telafi eğitimi

Haziran ayının gelişiyle birlikte tüm öğrencilerde okulların kapanmasının yaklaşmasının da verdiği rehavet baş göstermeye başladı. Yorucu bir eğitim öğretim yılının ardından herkes yaz tatilini dört gözle bekliyor. Elbette ki eğlenmek, dinlenmek herkesin hakkı. Fakat yaz tatilini verimli geçirerek bir sonraki yıla daha hazır daha donanımlı bir şekilde başlayabilmek de mümkün. Bunun için 10 haftalık bir fırsat var önümüzde ve bu 10 haftayı sıkılıp bunalmadan eksiklerimizi tamamlama ve yeni döneme hazırlanma için değerlendirebiliriz.

Yaz tatili telafi eğitimi hangi derslerden alınır?

Her öğrencinin iyi olduğu dersler ve kötü olduğu dersler olabilir. Çeşitli nedenlerle eksik kaldığı konular bulunabilir. Yaz tatili bu eksikleri gidermek için güzel bir fırsattır. Özel ders almak için ilan veren herkes kendisine ve ihtiyaçlarına uygun derslere ulaşabilir. İlkokula giden, ortaokula giden, liseye giden ve hafta yüksek öğrenimde öğrenim gören tüm öğrenciler yaz döneminde telafi eğitimlerine katılabilirler. Her sınıf düzeyine uygun olarak dilerseniz tek bir dersten dilerseniz tüm derslerden telafi dersleri alabilirsiniz.

Telafi eğitimleri ne kadar sürer?

Kişinin ihtiyaçlarına göre kişisel olarak bu süreler belirlenebilir. Ya da sabit bir planlama ile oluşturulmuş sınıf seviyelerine uygun paket şeklindeki telafi eğitimleri tercih edilerek tüm ders içeriklerindeki tüm konulardan eğitim alınabilir. Bu tamamen kişinin kendi istek ve ihtiyaçlarına göre belirlenir.  Günlük 1 ders ya da günlük birkaç ders şeklinde planlama yapılabilir. Bu planlar haftanın tek günlerinde toplanabilir ya da tüm günlere yayılabilir. En doğru ders planını öğrenci ve eğitimci birlikte oluştururlar.

Telafi eğitimi ücretleri ne kadar?

Her dersin, her konunu içeriği ve uzunluğu farklıdır. Kişinin eksik bulunduğu konular ya da dersler de kişiden kişiye farklılıklar gösterir. Bu nedenle sabit bir özel ders ücretinden bahsetmek mümkün olmayacaktır. Ders ücretini kişinin ihtiyaçları ve istekleri belirler. Sitemiz üzerinden ihtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda verilen özel ders ilanlarını inceleyebilirsiniz. Bu ilanlardan kendinize uygun olanları seçerek net bir ücret bilgisi almanız mümkün olacaktır. Şimdiden iyi ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Yorum Yap