Mezun Öğrenciler İçin TYT / AYT Matematik Programı

21 Temmuz 2022
250 / saat

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Matematik alanında 10-15 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Yüz Yüze derslerimizi İzmir-Bornova civarında yapmak bana uygun.
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Yarı Yarıya promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 60 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 250 / saat. Ancak "İlk Ders Yarı Yarıya" promosyonundan dolayı indirimli fiyat sadece ilk ders için 125 ₺ olacak. 📌
💯 Zafer Pehlivanlar tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Lise Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Orta Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

2009 yılından beri özel sektörde matematik öğretmenliği yapıyorum. Bu kadar yıl içerisinde fazlasıyla özel ders tecrübem de oluştu doğal olarak. 7. sınıftan başlayarak her kademeden mezun öğrencilere kadar ders veriyorum. İlk derste öğrencimi tanıyıp benden bekleneni verip veremeyeceğimi açıkça belirtirim ki her iki taraf için de bir zaman kaybı yaşanmasın.

Mezun öğrencilerle sabah/öğle saatlerinde ister tyt ister ayt matematiğine yönelik çalışma yapabiliriz. Dersi kendi evimde vereceğim. Bornova Atatürk mahallesinde oturuyorum. bir haftada en fazla üç ders alınabilir. 

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler