ONLİNE-YÜZ YÜZE HER SEVİYEYE UYGUN MATEMATİK ÖZEL DERSİ

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Matematik alanında 3 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online veya Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Eğer online özel ders almak istersen, derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz. Eğer yüz yüze özel ders almak istersen, derslerimizi Kocaeli , Kocaeli-Darıca , Kocaeli-Dilovası , Kocaeli-Gebze , Kocaeli-İzmit , Kocaeli-Körfez konumlarından birini seçerek yapabiliriz, bana hepsi uygun :)
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Ücretsiz promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 60 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 100 / saat.
💯 YUSUF TÜRKEŞ tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Okul Öncesi Düzeyinde, İlkokul Düzeyinde, Ortaokul Düzeyinde, Lise Düzeyinde, Üniversite Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Öğrencisi

Özel Ders Tanımı

Ögrencinin temeli olursa hem okul hayatı hem de önündeki sınavlarında başarısızlık gibi bir sorun kalmayacaktır. 9. ve 10. sınıf matematiği TYT ve AYT sınavlarının temelidir. Her düzeye uygun ders verilmektedir. TYT – AYT – YKS – LGS -KPSS- DGS- İLKOKUL ÖGRENCİLERİNE ÖZEL DERS VERİLİR. Başarıyı yakalayabilmek için özel ders almanın yanında mutlaka ödevlendirme, takip ve kaynak seçimi çok önemlidir. Öğrencilerime her dersten sonra işlenen konu ile ilgili ödev verir ve bir sonraki derse ödev kontrolü ile başlarım. Yapamadığı soruları var ise birlikte çözeriz.

Arayın, görüşelim..
Grup dersleri yapılmaktadır.

 

 

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler