Yurt Dışı Mezunu Tecrübeli Kolej Öğretmeninden Uygun Fiyata İngilizce Özel Ders

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
İngilizce alanında 6-10 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online veya Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Eğer online özel ders almak istersen, derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz. Eğer yüz yüze özel ders almak istersen, derslerimizi Sakarya-Adapazarı , Sakarya-Erenler , Sakarya-Hendek , Sakarya-Serdivan konumlarından birini seçerek yapabiliriz, bana hepsi uygun :)
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Ücretsiz promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 50 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 100 / saat.
💯 yasincinici54 tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Okul Öncesi Düzeyinde, İlkokul Düzeyinde, Ortaokul Düzeyinde, Lise Düzeyinde, Üniversite Düzeyinde, Yüksek Lisans Düzeyinde, Doktora Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

2007 tam burslu olarak yurtdışından ingilizce öğretmenliği mezunuyum. üni.den sonra İngiltere Oxford da British study center da konuşma üzerine dil eğitimi aldıktan sonra Sakarya’da ki seçkin özel kolejlerde ingilizce öğretmenliği yapmaya başladım. Halen Sakarya’da bir özel okulda çalışmaktayım. Ayrıca okuldan arta kalan boş zamanlarımda dil okulu, kurslar, halkegitim ve gençlik merkezlerinde grup ve bireysel olarak kurumsal ve özel dersler vermeye de devam ediyorum. Anasinifindan 60 yaşındaki yetişkinlere kadar her yaş grubuyla çalıştım. Bunun dışında yabancılar için Türkçe dersleri de vermekteyim. Dilerseniz yurt dışına çıkmak isteyenlere, veya konuşmasını geliştirmek isteyenlere konuşmaya yönelik derslerde yapıyorum. Talebe göre konuşma amaçlı speaking( konuşma) grupları da kuruyorum. ister sınav amaçlı( LGS, YDS, YOK DİL, ALES, TIP SINAVLARI, YURT DIŞI ÇIKIŞ SINAVLARI VB GİBİ) isterseniz konuşma veya genel İngilizcenizi geliştirme amaçlı. Dersleri isteğe göre online olarak (zoom programı üzerinden) ve ya yüzyüze yapıyorum. ister öğrencinin evinde isterseniz benim evimde yapabiliriz. Evim Sakarya’nın Hendek ilçesinde ama çalıştığım okul Adapazarı’nda. Eğer istenirse dersleri Adapazarı ve Hendek ilçelerinde yüzyüze olarak da yapabilirim. Farklı illerde olanlar için online olarak yapmaktayım. Ayrıca aracım var istenirse öğrencinin evine de gidiyorum ve ya benim evimde de yapabiliriz dersleri. Ücret ders saatine, yerine ve öğrencinin seviyesine göre 50 ile 150TL arasında değişmektedir. Ama gene de ücret ve ödeme konusunda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum.

Not: İlk gün yapılan ders bir veya iki saat kadar sürecektir ve eğer ders sonunda eğitim alacak kişi memnun kalmaz ise ücret talep edilmeyecektir.

Fotoğraflar

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler