Japonca Özel Ders

13 Temmuz 2023
280 / saat

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Japonca alanında 3 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online yapmayı planlıyorum. Online özel derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz.
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak Yüzde 10 İndirim promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 45 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 280 / saat. Ancak "Yüzde 10 İndirim" promosyonundan dolayı indirimli fiyat 252 ₺ olacak. 📌
💯 yarenkiroglu tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Ortaokul Düzeyinde, Lise Düzeyinde, Üniversite Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

Merhabalar, ben Yaren. 25 yaşındayım. Japonca Öğretmenliği mezunuyum ve öğrencilik yıllarımdan beri özel ders veriyorum.

Dersler işleyeceğimiz konunun içeriğine ve yapacağımız etkinliklere göre 45 ila 50 dakika arasında sürüyor.

Her dersin başında önceki dersin kelime ve konu tekrarını yapıyoruz, ödevimiz varsa ödev kontrolu yapıp daha sonra yeni kelimelere ve konuya geçiyoruz. Böylece öğrendiklerimiz daha kalıcı olmuş oluyor.

İlk başta selamlaşma ifadeleri, derste sık kullanacağımız kalıplar, kendini tanıtma ifadeleri ile başlıyoruz daha sonrasında ise basit dil bilgisi kalıplarından başlayarak gramer derslerine geçiş yapıyoruz. Aynı zamanda alfabe derslerimiz de oluyor. Bu esnada alfabeleri tamamen öğrenene kadar latin harfleri ile yazarak derslerimizi işliyoruz. Alfabelerimizden hiragana ve katakana bittikten sonra derslerde artık latin harfleri kullanmıyoruz. Bir yandan kanji alfabesini öğrenmeye devam ediyoruz. Gramer derslerimizde ilerledikten sonra okuma parçaları da işleyerek okuma ve anlamamızı da ilerletiyoruz.

Ders dışında da istediğinizde ödevle veya konuyla ilgili aklınıza takılan bir şey olduğunda yardımcı oluyorum, iletişimimiz ve soru cevap alışverişimiz sadece ders saatleri içerisinde olmak zorunda değil.