Eğitim Koçluğu, İlköğretim Tüm Dersler, Tüm Düzeyler İçin Matematik ve Fen Bilimleri Dersi

12 Şubat 2022
100 / saat

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Matematik alanında 6-10 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online veya Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Eğer online özel ders almak istersen, derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz. Eğer yüz yüze özel ders almak istersen, derslerimizi Bursa-Gürsu , Bursa-Kestel , Bursa-Yıldırım konumlarından birini seçerek yapabiliriz, bana hepsi uygun :)
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Ücretsiz promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 60 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 100 / saat.
💯 ulhakeyin tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Okul Öncesi Düzeyinde, İlkokul Düzeyinde, Ortaokul Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye, Profesyonel Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

Bay ve Bayan Öğretmenlerden Tüm düzeyler için Matematik ve Fen Bilimleri Dersinden Özel ders verilir. Ayrıca okuma-yazma öğretimi, ilkokul derslerine yardımcı öğretmen arıyorsanız iletişime geçebilirsiniz. Derslerimde kuru bilgi aktarmaktan ziyade kalıcı ve verimli öğrenmeyi sağlamak benim için esastır. Dersler ödev takibi, özel ek materyaller ve sınav ile pekiştirilecektir. Veli ile sürekli irtibat sağlanacaktır.
NOT: Siz de program dolmadan çocuğunuzun pandemiden ötürü oluşan eksikliklerini gidermek, derslerini pekiştirmek istiyorsanız irtibata geçebilirsiniz.

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler