3 Saatte Web Tasarım Öğrenin – Kişiye Özel Web Tasarım Eğitimi!

22 Mart 2022
490 / saat

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Web sitesi tasarımı alanında 10-15 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online yapmayı planlıyorum. Online özel derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz.
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak Yüzde 20 İndirim promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 60 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 490 / saat. Ancak "Yüzde 20 İndirim" promosyonundan dolayı indirimli fiyat 392 ₺ olacak. 📌
💯 Tuğrul Şahin tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Üniversite Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

İleri Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Sertifika Sahibi

Özel Ders Tanımı

3 Saatin Sonunda Kendi Web Sitenizi Kurmaya Başlayın!

Karmaşık kod derslerinden, hazır şablonlardan uzak duracağınız çok daha farklı bir web tasarım kursu veriyorum. Bu alanda nasıl hareket edilir, neler kullanılır ve en önemlisi SIFIR MALİYET ile sadece bir alan adı ve hosting ile nasıl istediğiniz yapıda bir web sitesi inşa edilir tam olarak bunu anlatıyorum.

Sabit PDF sunumları, önceden çekilmiş hazır VİDEO dersleri YOK! Tamamen kişiye özel, birebir bir kurs süreci yaşıyoruz. Herkesin öğrenme yapısı ve istekleri farklıdır. Bu sebeple muhabbet eşliğinde, kişiye göre bir kurs süreci sunuyoruz.

Nelere ihtiyacımız var? Nasıl kullanacağız? Nelerden faydalanacağız? 3 aşamada gerekli detaylara hakim oluyorsunuz. Sonrası sizin yaratıcılığınıza ve adapte sürecinize göre değişiyor.