Diksiyon

19 Kasım 2022
120 / Hafta

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Diksiyon alanında 15+ Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online veya Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Eğer online özel ders almak istersen, derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz. Eğer yüz yüze özel ders almak istersen, derslerimizi Ankara civarında yapmak bana uygun.
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Ücretsiz promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 45 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 120 / Hafta.
💯 tuğba yönter tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Ortaokul Düzeyinde, Lise Düzeyinde, Üniversite Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Profesyonel Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

Kişisel gelişimin en önemli eğitimlerinden olan Diksiyon Eğitimleri, bireyin toplum hayatında sıradanlıktan, fark edilen bir kişilik haline gelmesi, farklı iş kollarında değişen ve gelişen koşullara karşı daha donanımlı ve kendini daha rahat ifade edebilmesi, etkili sunum teknikleriyle mesleki sunumlarda daha başarılı olmasını sağlamaktadır.

Bunların dışında diksiyon eğitimi ile ses tonunuzu değiştirebilirsiniz. Topluluk önünde konuşurken heyecanınızı kontrol altına alabilirsiniz. Etkili konuşarak çevrenizde seçkin hale gelirsiniz. Duygu ve düşüncelerinizi akıcı ve anlaşılır şekilde aktarabilirsiniz. Beden dilini etkili ve bilinçli kullanabilirsiniz. Türkçeyi doğru ve güzel seslendirebilirsiniz. İş yaşamınızda başarınızı artırabilirsiniz. Kendinize olan güveninizi oluşturabilir ve geliştirebilirsiniz. Sosyal ve iş hayatınızda diyalog kurarken yaşadığınız sıkıntıların kısa sürede ortadan kalkmasını ve yukarıda sıralanan becerilere sahip olmak istiyorsanız sizi eğitimlerime davet ediyorum.

 

EĞİTİM İÇERİĞİ

Ses Eğitimi
Ses ve Soluğun Denetimi
Ünlü ve Ünsüz Seslerin Sesletimi
Yazı Dili ile Konuşma Dili Arasındaki Farklar
Vurgu, Tonlama, Ulama vb. Kurallar

Ğ Harfinin Kullanımı
Konuşma Kuralları
Doğaçlama Konuşma Çalışmaları
Doğru Bilinen Yanlışlar

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler