25 yıl deneyimli öğretmenden Rusça özel ders

16 Ekim 2022
200 / saat

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Rusça alanında 15+ Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online yapmayı planlıyorum. Online özel derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz.
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Yarı Yarıya promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 60 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 200 / saat. Ancak "İlk Ders Yarı Yarıya" promosyonundan dolayı indirimli fiyat sadece ilk ders için 100 ₺ olacak. 📌
💯 Terane Kazımova tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Üniversite Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Profesyonel Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

25 yıllık deneyimim var. Bunun 20 yılı öğretmenlik alanında deneyim, geriye kalan 5 yıllık deneyim ise çeşitli petrol ve doğal gaz şirketlerinde tercümanlık. Öğretmenlik yaptığım 20 yıl boyunca dershanelerde, özel okullarda, devlet okullarında çalıştım. Ders işleme yöntemime gelecek olursak, ben Rusçayı dallara ayırıyorum:
1. Genel Rusça
2. Belli bir sektör için kullanılan Rusça (inşaat, emlak, turizm vb.)
3. Sınava yönelik Rusça
Öğrencinin talebine göre bunlardan birine yönelerek ders işliyorum. Örneğin eğer bir öğrenci turizm sektöründe çalışıyorsa ve işi için dile ihtiyacı varsa derste turizm sektörü ile ilgili materyaller kullanıyorum (video, metinler, diyaloglar).
Sınava yönelik olanda ise tamamen sınavın talep ettiği miktarda Rusça öğretiyorum.
Bunların yanı sıra öğrencilere ödevlerinde de destek oluyorum.

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler