Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Eğitim Koçluğu alanında 2 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online veya Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Eğer online özel ders almak istersen, derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz. Eğer yüz yüze özel ders almak istersen, derslerimizi İstanbul , İstanbul-Arnavutköy , İstanbul-Bayrampaşa , İstanbul-Beşiktaş , İstanbul-Eyüp , İstanbul-Fatih , İstanbul-Gaziosmanpaşa , İstanbul-Sultangazi konumlarından birini seçerek yapabiliriz, bana hepsi uygun :)
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Ücretsiz promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 60 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise .
💯 Sinem Çilenti tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

İlkokul Düzeyinde, Ortaokul Düzeyinde, Lise Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye, Profesyonel Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

Ben Sinem Çileni, 2020 yılında Balıkesir Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunuyum. Mezun olduğum yıl itibariyle 2 yıl boyunca ortaokul ve lise de öğretmenlik tecrübem oldu. Bununla birlikte kendimi geliştirmek adına aldığım eğitimler ile birlikte şuan Eğitim ve Öğrenci Koçluğu yapmaktayım. Koçluk yaptığım öğrencilerimi hep bir adım daha öteye taşımak ve onlara katkı sağlayabilmek için sınav süreci içerisinde ders çalışma programı, stres yönetimi ve varmak istedikleri noktalar ile ilgili kafalarında soru işaretleri kalmaması adına istedikleri meslek grupları ile ilgili kişilerle görüştürme imkanı da sağlamaktayım. Öğrencilerime sınav süreci içerisinde her konuda destek olmak için elimden geleni yapmak için buradayım.

Fotoğraflar

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler