Ege Üniversitesi Matematik Mezunundan Matematik Özel Dersi

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Matematik alanında 4 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Yüz Yüze derslerimizi İzmir-Bayraklı , İzmir-Bornova , İzmir-Buca , İzmir-Çiğli , İzmir-Karşıyaka konumlarından birini seçerek yapabiliriz, bana hepsi uygun :)
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Ücretsiz promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 60 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 200 / gün.
💯 Sıla Yetişir tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

İlkokul Düzeyinde, Ortaokul Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye, Profesyonel Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

 

Ortaklar Anadolu Öğretmen Lisesinin ardından Ege üniversitesi matematik bölümünden mezun oldum. 5 yıldır matematik özel dersi veriyorum. Farklı sınıf gruplarından farklı öğrencilere ders vermekteyim. İlk amacım öğrencilerin olumsuz tecrübelerinden kaynaklı matematiğe karşı ön yargılarını gidererek matematiği sevdirmek. Derslerimiz de bol soru çözümü yaparak öğrencinin soru çözmeyi bir zorunluluk değil de alışkanlık haline getirmesini amaçlıyorum bu sayede sınav senelerinde zorluk çekmeden sınav sürecine adapte olabilirler.
Salgın nedeniyle öğrencilerin derslere karşı istek ve motivasyonu azalmıştır bu nedenle özel ders her öğrencinin ihtiyacı haline gelmiştir. Bu konuda çocuklarınıza gerekli eğitimi vermek ve onları derslerine yeniden alıştırmak isterim.
¶Grup derslerinde kişi sayısına göre fiyat değişiklik gösterir.
¶Haftalık ders sayısının fazlalığına göre fiyata indirim yapılmaktadır.

 

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler