Matematik Öğretmeninden Matematik Özel Ders

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Matematik alanında 6-10 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online veya Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Eğer online özel ders almak istersen, derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz. Eğer yüz yüze özel ders almak istersen, derslerimizi İstanbul , İstanbul-Ataşehir , İstanbul-Ümraniye , İstanbul-Üsküdar konumlarından birini seçerek yapabiliriz, bana hepsi uygun :)
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Ücretsiz promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 50 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 180 / saat.
💯 ŞEYMA ÇİÇEK tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

İlkokul Düzeyinde, Ortaokul Düzeyinde, Lise Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

Hacettepe Üniversitesi matematik öğretmenliği mezunuyum. Şuan Kocaeli Üniversitesi matematik eğitimi alanında yüksek lisans yapmaktayım. üniversite yıllarımdan beri ortaokul, lise ve sınavlara hazırlık matematik özel ders vermekyeyim. her öğrencinin seviyesine uygun sunulan ders niteliğiyle matematik başarısı elde edeceğine inanmaktayım. Matematik derslerinin yanında akıl ve zeka oyunlarıyla ilgilenmekeyim. ilkokul ve ortaokul öğrencileri için özel derslerin haricinde zeka oyunları eğitmenliği yapmaktayım.

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler