Boğaziçi Mezunu Öğretmenden Özel Ders

30 Ağustos 2023
500 / saat

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Matematik alanında 4 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online veya Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Eğer online özel ders almak istersen, derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz. Eğer yüz yüze özel ders almak istersen, derslerimizi Aydın-Efeler civarında yapmak bana uygun.
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Ücretsiz promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 60 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 500 / saat.
💯 Serkan Görgeç tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

İlkokul Düzeyinde, Ortaokul Düzeyinde, Lise Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye, Profesyonel Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

Merhaba, ben Serkan Görgeç. 24 yaşındayım. 2023 KPSS’de İlköğretim Matematik Öğretmenliği alanında Türkiye 19.su oldum ve atama bekliyorum. 4 senedir aktif bir şekilde ilkokul, ortaokul ve lise seviyelerinde özel ders veriyorum. Farklı yaş gruplarıyla çalışarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Birçok öğrencime sınavlara hazırlık döneminde bir ağabey, bir yol arkadaşı ve bir rehber oldum ve olmaya devam ediyorum. Çalıştığımız öğrencilerimin ailelerinden aldığım geri dönütlerin çoğunda samimi, sabırlı ve istikrarlı olduğumu söylediklerini duydum, kendimi de böyle tanımlamayı seviyorum. Derslerimi hiçbir zaman ezber üzerine anlatmadım. İzleyeceğim yolu tamamen öğrencimin tepkisine göre seçiyorum. Her öğrencinin bireysel farklılıklarını dikkate alarak uygun öğretim metodunu bulup derslerimizin devamlılığını sağlıyorum.

Fotoğraflar

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler