Akdeniz Üniversitesi Tıp Öğrencisinden Matematik Özel Ders

10 Mart 2022
60 / saat

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Matematik alanında 2 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online veya Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Eğer online özel ders almak istersen, derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz. Eğer yüz yüze özel ders almak istersen, derslerimizi Antalya-Konyaaltı civarında yapmak bana uygun.
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Yarı Yarıya promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 60 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 60 / saat. Ancak "İlk Ders Yarı Yarıya" promosyonundan dolayı indirimli fiyat sadece ilk ders için 30 ₺ olacak. 📌
💯 serhatustu21 tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Okul Öncesi Düzeyinde, İlkokul Düzeyinde, Ortaokul Düzeyinde, Lise Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Öğrencisi

Özel Ders Tanımı

Merhaba ben Serhat Akdeniz üniversitesi tıp fakültesi öğrencisiyim.

Tyt-ayt lise, ortaokul ve ilkokul konularını işliyoruz. hem öğretmen hem abi hem de bir arkadaş olarak görebilirsiniz beni.

Ders anlatımı şu şekilde oluyor öncelikle özel olarak hazırlanmış föyler üzerinden detaylı konu anlatımı ardından birlikte soru çözümü ve konuyu kavramaya yardımcı örnekler vererek sınava en iyi şekilde hazırlıyoruz. Dersten sonra ödevlendirme sistemi ile eksiklerimizi tamamlıyoruz sınava en iyi ve en hızlı şekilde hazırlıyoruz.

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler