Tecrübeli Matematik Öğretmeninden Matematik ve Geometri Dersleri (Sınavlara ve Okul Derslerine Hazırlık)

18 Eylül 2023
250 / saat

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Matematik alanında 4 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online veya Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Eğer online özel ders almak istersen, derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz. Eğer yüz yüze özel ders almak istersen, derslerimizi Manisa civarında yapmak bana uygun.
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Ücretsiz promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 60 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 250 / saat.
💯 Şenol tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

İlkokul Düzeyinde, Ortaokul Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye, Profesyonel Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

Şimdiye kadar lise seviyesindeki öğrenciler de dahil olmak üzere matematik dersleri verdiğim oldu. Bu alandaki tecrübelerimi paylaşmaktan ve öğrencim olacak gençleri başarıya ulaştırmaktan keyif alırım. Ayrıca Boğaziçi Enstitüsü onaylı öğrenci koçluğu eğitimi sertifikasına sahibim ve aktif olarak profesyonel öğrenci koçluğu yapmaktayım. 2019 yılından beri farklı şekillerde ders anlattığım öğrencilerim oldu. Matematik konusunda hepsi de çok yüksek sınav başarıları yakaladı.

Derslerim öncesinde o gün anlatacağım konu hakkında çalışma yapar öncelikle gerekli konuları işleyip öğrencilerin konuyu kavramasını sağlarım. Sonra kavrama düzeyini test etmek amaçlı gerek ders içinde gerekse sonlara doğru sorularla konuyu pekiştiririm. Anlaşılmayan konularda sorulara her zaman açık olmakla birlikte öğrencinin yoğun çalışması gereken zamanlarda (sınav dönemleri) akışa ek olarak destek dersler sağlarım. Ders süresine göre kafamda yaptığım planlamayı uygulamaya özen gösteririm ancak anlaşılmayan konuları süre gözetmeksizin anlatmaktan çekinmem.

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler