YTÜ mezunu sınıf öğretmeninden ilkokul takviye

13 Kasım 2022
200 / saat

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Okuma alanında 2 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Yüz Yüze derslerimizi yapmak için şimdilik bir konum belirlemedim, beraber beliryebiliriz.
Her bir özel dersimizin süresini 60 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 200 / saat.
💯 senaucar1999 tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

İlkokul Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Öğrencisi

Özel Ders Tanımı

Yıldız Teknik Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünü üçüncülükle bitirdim. 2 yıl özel sektörde öğretmenlik yaptım. Şuan çalışmıyorum. Üniversite yıllarımdan itibaren özel ders verdim. Çok sayıda öğrencim oldu. Sadece matematik değil ilkokula ait tüm dersleri veriyorum. Özel dersi öğrencinin evinde veya online vermeyi tercih ediyorum. Ancak ulaşım açısından bana yakın olması ve ulaşımın kolay olması benim için çok önemli.

Veli ve öğrencinin ilgi, istek ve ihtiyaçları doğrultusunda fikir alışverişi yaparak, öğrencinin ilgi, istek ve ihtiyaçlarını belirleyerek derslerimi planlıyorum. Temel amacım öğrencinin eksikliklerini belirleyerek bunlar üzerinde çalışmak, öğrenciyi sınavlarına hazırlamak ve akademik hayatını destekleyici etkinlikler yapmak. Veli isteği ve öğrenci ihtiyacı doğrultusunda derslerimizde öğrencinin ödevlerini de benim rehberliğimde ve gözetimimde yapabiliriz.

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler