Buz Pateni Özel Ders

17 Şubat 2022
100 / saat

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Buz pateni alanında 3 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Yüz Yüze derslerimizi İstanbul civarında yapmak bana uygun.
Her bir özel dersimizin süresini 60 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 100 / saat.
💯 SENA KANBER tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Okul Öncesi Düzeyinde, İlkokul Düzeyinde, Ortaokul Düzeyinde, Lise Düzeyinde, Üniversite Düzeyinde, Yüksek Lisans Düzeyinde, Doktora Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye, Profesyonel Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Öğrencisi

Özel Ders Tanımı

Marmara Üniversitesinde öğrenciyim 3 senedir buz pateni eğitmenliği yapıyorum. Çoğunlukla 4-30 yaş arasına ve diğer yüksek yaşlara dersler verdim. Çocuklara ve gençlere ders vermeye hevesliyim. Hem öğretici hem de eğlendirici bir teknik ile oyun oynarken aynı zamanda kaymayı öğrenen, ders saatimiz boyunca beraber özel olarak ilgilenebileceğim ve bu sayede daha çok verim alabilen, öğrencisinin durumuna göre yeni teknikler geliştiren azimli bir öğretmenim.

Dersler silivrikapı buz pistinde verilmektedir. Diğer pistler için benim ve öğrencinin giriş ücret ve ekipman ücretleri ücrete dahil değildir. Derslerimiz adım atmayla başlar ve öğrencinin durumuna dengesine göre yavaş yavaş kaymaya geçeriz daha sonra ufak ufak hareketler denemeye başlarız. Sağ ve sol tek ayak geliştirdikten sonra temel hareketlerin girişini yaparız. Limon, geri kayma, leylek, cross sağ ve sol, geri coross un temelini öğrendikten sonra bir üst seviyeye çıkarız. Orta seviyeler için spin çalışma hazırlıkları yaparız.