Enerjik Öğretmenden Küçümenlerime Matematik ve Fen dersi( 5.6.7.8. sınıflar için)

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Matematik alanında 6-10 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online veya Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Eğer online özel ders almak istersen, derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz. Eğer yüz yüze özel ders almak istersen, derslerimizi Eskişehir-Odunpazarı , Eskişehir-Tepebaşı konumlarından birini seçerek yapabiliriz, bana hepsi uygun :)
Her bir özel dersimizin süresini 45 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 120 / saat.
💯 Sena Gizem ŞENGÜL tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Ortaokul Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

Öğrenci hazırbulunuşluğuna uygun olarak çalışma içeriği hazırlanır. Sorgulayıcı, analitik düşünme becerisi aktif bireyler yetiştirmek amaçlanır. Yeni nesil soru çözümü ile öğrencinin beceri temellerinin geliştirilmesine yardımcı olunur.Bunun yanı sıra almış olduğum eğitimler dahilinde profesyonel koçluk eğitimi de vermekteyim. Ebeveyn koçluğu ve öğrenci koçluğu isteğe bağlı olarak alınan branşların yanı sıra ek olarak verilebilir.

Neden Özel Ders Veriyorum

Birebir veya az sayılı grup derslerinde öğrencilerin bireysel gelişim alanları doğrultusunda içerik hazırlandığı için yüksek verim elde edildiğini gözlemliyorum. Bununla birlikte odağın, öğrenci motivasyonu üzerinde olduğundan kaynaklı öğrenciye gelen güven, içsel güdülenme ve ardından başarı ile sonuçlanmış bir veri elde edilimini gözlemliyorum.

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler