Konuşarak Öğren bu İngilizceyi

12 Şubat 2022
125 / saat

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
İngilizce alanında 3 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online veya Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Eğer online özel ders almak istersen, derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz. Eğer yüz yüze özel ders almak istersen, derslerimizi yapmak için şimdilik bir konum belirlemedim, beraber beliryebiliriz.
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Ücretsiz promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 60 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 125 / saat.
💯 SEBASTIAN T. AKANJI tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Ortaokul Düzeyinde, Lise Düzeyinde, Üniversite Düzeyinde, Yüksek Lisans Düzeyinde, Doktora Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye, Profesyonel Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

Merhaba,
Ben Sebastian, insanlar bana ‘Sebo’ derler haha! 25 yaşındayım. İngilizce anadilimdır ve Amerikan aksanı kullanmaktayım. 3 yıldır İngilizce dersleri veriyorum – 6 ay yıl bir dil okulunda, 2.5 yıl ise özel ders olarak. Ders verdiğim tüm öğrenciler derslerimden memnun kalıyor, neden peki? Birlikte bakalım…

1. Derslerimde öğrenci sıkılmaz çünkü neşeli biriyim, dolayısıyla derslerim çok eğlenceli oluyor.

2. Öğrenciyi gramer ve kelime ezberleme ile boğmaktansa ‘konuşarak/uygularak öğren’ ilkesine dayanan metotları kullanıyorum, dolayısıyla benden ders alırsanız derse gelmeden önce bol bol yemek yiyin çünkü çok konuşturuyorum derste haha! (korkmayın nasıl/ne konuşacağınızı da öğretirim 🙂 )

3. Derslerim çok interaktiftir, dolayısıyla derslerimde sıkılıp telefona bakmak yoookk çünkü fırsat bile bulamazsınız hep konuşuyor olacaksınız

4. Bu konuda yeterince tecrübem olduğundan çok etkili öğretme-öğrenme yöntemlerini kullanıyorum. Bunların en güzeli ‘Callan Method’tur (‘Detailed English’ adlı yeni youtube kanalımda bu metodu detaylı anlattım, oraya girip izleyin mutlaka… ve tabiki abone olacaksınız değil mi? 🙂 )

5. Ahh! bunu unutacaktım… Konuşmaktan çekiniyor musunuz? konuşmaya çalışırken hata yapmaktan korkuyor musunuz? konuşma konusunda özgüveniniz mi yok? Bu Sebo abi var ya bunların antidotudur, bu sorunları giderecek yöntemleri kullanıyorum hemen çözeceğiz merak etmeyin.

6. Ve tabiki de, Türkçe’m gayet iyi, İngilizce olarak söylemekte zorlandığınız bir şeyi Türkçe olarak söylersiniz ve İngilizcesini size söylettiğimde daha hızlı öğrenirsiniz ve aklınızda kalır.

… ÜCRETSİZ DENEME DERSİ’ne gelin daha konuşacak şeyler var haha! Deneme dersinden sonra benden ders alıp almayacağınıza karar verirsiniz. Yüzyüze (İzmit’te) veya online (her yerden) dersler veriyorum. Come on, let’s goooo!

Video

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler