Her seviyede profesyonel (başlangıc,A1-A2,B1-B2,C1-C2,günlük,temel genel rusça,YDS ve TORFL/TRKİ sınav hazırlık,hazırlık atlama,) online ve ya yüz yüze rusça eğitim .

11 Nisan 2023
250 / saat

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Rusça alanında 10-15 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online veya Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Eğer online özel ders almak istersen, derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz. Eğer yüz yüze özel ders almak istersen, derslerimizi Ankara , Mersin konumlarından birini seçerek yapabiliriz, bana hepsi uygun :)
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak Yüzde 50 İndirim promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 50 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 250 / saat. Ancak "Yüzde 50 İndirim" promosyonundan dolayı indirimli fiyat 125 ₺ olacak. 📌
💯 Samira Romanovna tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Ortaokul Düzeyinde, Lise Düzeyinde, Üniversite Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye, Profesyonel Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Yüksek Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

Merhablar.Ben Rusça öğretmeni Samira.Sadece ana dilim olarak değil esasen Rusça öğretmeni ve TORFL uzmanı olarak Rusça öğretiyorum.

(Eğitimlerim:Rusya Puşkin Ün.Akademik dil eğitimi ,Moskova Devlet Ünversitesi Uluslararası Rusça Teknin dil öğretimi eğitimi)

Uzun yıllardır bu sektördeyim.İşimde deneyimli ve profesyonelim.Her seviyede(başlangıc,A1-A2,B1-B2,C1-C2,günlük,temel genel rusça,YDS ve TORFL sınav hazırlık,hazırlık atlama) rusça eğitim vermekdeyim.Yılların vermiş olduğu deneyim ve almış olduğum eğitimle size en iyi şekilde ihtiyacınız olan seviyede Rusça öğretmekte iddialıyım.

İster sıfırdan isterse de seviye tespit sonucunda belirleyeceğimiz seviyenizden arzuettiğiniz seviyelerde eğitim ala bilirsiniz.

Benimle bütün seviyelerde Rusça keyifli bir şekile dünya dil standatlarına uygun,dört dil becerisini ayni anda öğrenip ve geliştirebilirsiniz.

Dersleri tamamen Rus müfredatına uygun,TORF dil standartlarında seviye tespit,ara sınavlar,değerlendirme sınavları,konuşma geliştirmeye yönelik işlemekteyim.

 

Fotoğraflar

Video

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler