Yaşam Koçluğu

13 Ekim 2022
400 / ay

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Yaşam koçluğu alanında 1 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online yapmayı planlıyorum. Online özel derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz.
Her bir özel dersimizin süresini 40 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 400 / ay.
💯 profesyonelkocoguzhanozturk tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Ortaokul Düzeyinde, Lise Düzeyinde, Üniversite Düzeyinde, Yüksek Lisans Düzeyinde, Doktora Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye, Profesyonel Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Sertifika Sahibi

Özel Ders Tanımı

Koçluk Süreci Nasıl İşliyor?

  • Öncelikle telefonla ücretsiz bir kimya görüşmesi yapıyoruz. Burada sizin neye ihtiyacınız olduğu ve benim bu ihtiyaca karşılık verip veremeyeceğim ile ilgili bir görüşme gerçekleştiriyoruz. Daha sonra konu ile ilgili haftada bir ya da iki haftada bir 40 dakika ila 1 saat arası online olarak buluşacağız (Konuya göre bazı görüşmeler 1 saati geçebilir. Fakat bu durum 4 seanslık ücrete yansımaz.)
  • Bazı görüşmelerde, seans sonuna doğru size ödev de veriyoruz. Bu ödevler de yine koçluk hizmetimizden hareketle sizin fark ettiğiniz ve yaparsam kendimi geliştiririm dediğiniz şeyler. Bu ödevleri bir sonraki seansa kadar yapıp sonraki görüşmemizde size nasıl yansıdığı hakkında konuşuyoruz.
  • Ayrıca her 4 seanslık görüşmemizden sonra sizde değişen durumları ve bu durumların size nasıl yansıdığını değerlendirmenizi istiyorum.

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler