Ortaokul ve ilkokul düzeyinde fen bilimleri dersi.

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Fen Bilimleri alanında 15+ Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online yapmayı planlıyorum. Online özel derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz.
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Yarı Yarıya promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 45 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 200 / gün. Ancak "İlk Ders Yarı Yarıya" promosyonundan dolayı indirimli fiyat sadece ilk ders için 100 ₺ olacak. 📌
💯 Özgü YILDIZ ASLAN tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

İlkokul Düzeyinde, Ortaokul Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Yüksek Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

Merhaba, ben Özgü YILDIZ ASLAN. Fen Bilimleri öğretmeniyim. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir devlet okulunda öğretmenlik yapmaktayım.

Mesleğime 2003 yılında başladım. 20 yıllık çalışma hayatım boyunca çoğunluğu orta okul sonrası sınav hazırlığı olmak üzere ilkokul 3. ve 4. sınıf ve ortaokul 5.,6 ve 7. sınıf öğrencilerine özel dersler verdim.

Fen hayattır. Senin de gayretinle fen bilimleri dersinde  başarının artmasına katkı sağlayacağıma eminim.

Derslerimiz senin eksiklerin ve taleplerin doğrultusunda belirlenerek 45 dakikalık zaman diliminde olacaktır. Haftada ders sayımızı ise sınıf düzeyin ve eksiklerine göre birlikte belirleyebiliriz.

İlk dersimiz tanışma ve programın belirlenmesi için yapılacak ve yarı fiyat üzerinden (100 Tl) olacaktır. Sonraki derslerimzin ücreti ise 200 TL dır.

İlk dersimiz için heyecanla mesajını bekliyorum. Görüşmek üzere:)

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler