Sadece Gerekli Kavramlar Sıfır Gereksiz Bilgi ile Fizik Öğren

9 Mart 2022
150 / saat

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Fizik alanında 10-15 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online veya Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Eğer online özel ders almak istersen, derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz. Eğer yüz yüze özel ders almak istersen, derslerimizi Bursa-Nilüfer , Bursa-Osmangazi , Bursa-Yıldırım konumlarından birini seçerek yapabiliriz, bana hepsi uygun :)
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Yarı Yarıya promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 50 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 150 / saat. Ancak "İlk Ders Yarı Yarıya" promosyonundan dolayı indirimli fiyat sadece ilk ders için 75 ₺ olacak. 📌
💯 Onur DÖNMEZ tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Lise Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Orta Seviye, İleri Seviye, Profesyonel Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Yüksek Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

9.,10.,11. Ve TYT, AYT FİZİĞİ sıkılmadan birlikte çalışalım.

Ara sınıflarımıza sınavları yaklaşırken düzenli bir programla iyi bir not alma imkanı ve eksiksiz bir üst sınıfa geçme imkanı sunuyoruz.

Zengin güncel fizik yayınları kullanarak AYT’de eksiklerinizi haftalık AYT denemeleri ile birlikte keşfediyoruz eksiklerinizi birlikte kapatıyoruz.

Ayrıca dersten bir gün önce 5-6 güncel (Aydın, 345, çap, ESŞ, 3D, bilgisarmalı)  kaynaktan  özenle seçilmiş sorulardan oluşan ders pdfinden konuyu önceden çalışıp üstüne bizim anlatımımızla daha fazla soru imkanı yakalıyorsunuz.

Haftalık ders alan öğrencilerimize günün her saati whatsaaptan sınırsız soru sorma çözüm hizmeti verilmektedir.

Ders başında kısa konu anlatımları ile sadece kavram yanılgıları ve anahtar kavramları MEB fizik kazanımlarına göre 30 dakika derinlemesine anlatım, kalan 20 dakikayı her derste 20+ ihtimal soruyu en güncel yayın takibiyle bilgisayar ya da tabletinize getiriyoruz.

Derslerimiz toplam 50 dakikadır. 10+ Yıllık tecrübeyle alacağınız derslerimiz  %100 memnuniyet garantilidir.

Tüm fırsatları farketmek için belirtilen telefonumuza whatsapptan ulaşıp 50 dakikalık dersiniz için hemen randevunuzu alın.

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler