Fen Bilimleri

2 Ağustos 2023
200 / ay

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Fen Bilimleri alanında 6-10 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online veya Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Eğer online özel ders almak istersen, derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz. Eğer yüz yüze özel ders almak istersen, derslerimizi Eskişehir-Odunpazarı civarında yapmak bana uygun.
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Ücretsiz promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 60 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 200 / ay.
💯 ÖMERCAN ARICI tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

İlkokul Düzeyinde, Ortaokul Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye, Profesyonel Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Yüksek Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

Merhabalar, Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği mezunuyum sonrasında Yüksek Lisansımı ODTÜ Fen Bilimleri öğretimi üzerinde bitirdim. Eskişehir’de 5-6 Yıldır En prestijli Kolejinde Fen Bilimleri Öğretmeni Olarak çalışıyorum Bunun yanı sıra ÖDTÜLÜLER Dershanesinde LGS Öğrencilerimizin derslerine giriyorum.
Akademik anlamda Kendimi kanıtlamış biriyim. Benim ile birlikte çalışan öğrencilerimizin anlama ve kavraya bilme becerilerinin yanı sıra Ders çalışma alışkanlığı ve Fen Bilimleri 5,6,7 ve 8 sınıflarımızın derslerine destek oluyor ve boşa zaman harcamadan en verimli çalışma teknikleri destekliyorum.
Dershaneler Sokağında ki Ofisimize beklerim.

!! Online sistemimiz üzerinde soru çözüm videoları ve soru çözüm taktikleri ile öğrencilerimizi uzaktan da destekleyerek her zaman yanındayız.

 

Fotoğraflar

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler