LGS TYT AYT DGS KPSS Matematik Özel Ders BURSA

12 Nisan 2022
300 / saat

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Matematik alanında 6-10 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online veya Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Eğer online özel ders almak istersen, derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz. Eğer yüz yüze özel ders almak istersen, derslerimizi Bursa-İnegöl civarında yapmak bana uygun.
Her bir özel dersimizin süresini 60 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 300 / saat.
💯 Nurullah Özcan tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Ortaokul Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye, Profesyonel Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

İstanbul Üniversitesi Matematik Bölümü devamında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği mezunuyum. Bahçeşehir Koleji’nde Ortaokul ve Lise Matematik Öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Ayrıca Yargı Akademi bünyesinde DGS ve KPSS Gruplarının Matematik dersine giriyorum. LGS, YKS sistemi ve yeni nesil sorular üzerinde tamamen özgün, pratik yöntemlerle çalışmalar yapmaktayım. Bakanlığın sınavla ilgili açıklamalarda hazırlık için adres gösterdiği yeni nesil soruların kaynağı olan PISA, TIMSS, Kanguru sorularını, MEB örnek sorular ve LGS, YKS çıkmış soruların tamamını inceleyerek öğrencilerimi yeni tarz soru modellerine hazır hale getiriyorum.

Birebir çalıştığım öğrencilerim arasında Galatasaray Lisesi, İstanbul Erkek Lisesi, Robert Koleji, Kabataş Erkek Lisesi, Ankara Fen Lisesi, İzmir Fen Lisesi, Tofaş Fen Lisesi gibi Yabancı kolejler, Fen Liseleri ve Nitelikli Liseleri kazanan, Tıp Fak., İTÜ Müh., Sabancı Bilgisayar Müh., Hacettepe Diş Hek. gibi hedeflediği üniversite ve bölümlere yerleşen, Türkiye ilk 100’üne girmiş, Kanguru Matematik, Canada Contest, Tales Matematik, Gauss Contest, Caribou Math Contest, MATBEG, AMC8, TÜBİTAK, URFODU… gibi ulusal ve uluslarası matematik yarışmalarında altın madalya kazanan öğrencilerim bulunmakta. Bunlar dışında DGS ile Lisans kazanan, KPSS ile devlet memuru olan, üniversite final sınavlarını geçen öğrencilerim birçok kez oldu.

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler