Psikolojik Danışma/Sınav Rehberliği

18 Nisan 2022
100 / Hafta

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Eğitim Koçluğu alanında 4 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online veya Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Eğer online özel ders almak istersen, derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz. Eğer yüz yüze özel ders almak istersen, derslerimizi Batman-Merkez civarında yapmak bana uygun.
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Ücretsiz promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 40 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 100 / Hafta.
💯 Mustafa Kara tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Ortaokul Düzeyinde, Lise Düzeyinde, Üniversite Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Profesyonel Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

Merhaba arkadaşlar kendi profilimde de gerekli açıklamaları yaptım. Psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümü mezunuyum ve dört senedir bu mesleği sürdürüyorum. Özellikle depresyon ve anksiyetesi olan bireylerle bilişsel müdehale yöntemleriyle çalışmayı tercih ediyorum. Ayrıca sınav döneminde olan arkadaşlarla sınav kaygısı ve akademik kaygılar üzerine de çalışmaktayım. Yeni başlayacak arkadaşlara şimdiden hoşgeldiniz diyorum. Bu işi sadece para amaçlı yapmadığım için özellikle sınav dönemindeki arkadaşlar maddi konuları kafalarına takmasınlar. Onlara yardımcı olacağım. Çünkü bu süreçlerden ben de geçtim ve yıpratıcı olduğunu biliyorum. Unutmayın iyi bir rehberlik kaliteli bir hayatın teminatıdır.

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler