Ev ödevlerine yardım, konu anlatımı, soru çözümü yapabileceğimiz takviye Türkçe dersi

7 Ağustos 2022
50 / saat

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Türkçe alanında 1 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online veya Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Eğer online özel ders almak istersen, derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz. Eğer yüz yüze özel ders almak istersen, derslerimizi Ankara-Altındağ , Ankara-Çankaya konumlarından birini seçerek yapabiliriz, bana hepsi uygun :)
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Ücretsiz promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 40 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 50 / saat.
💯 ilke tanrıverdi tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

İlkokul Düzeyinde, Ortaokul Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Öğrencisi

Özel Ders Tanımı

İlkokul ve ortaokul seviyesindeki öğrencilere sıcakkanlı ve sevecen bir şekilde yaklaşarak derslerimiz sırasında sıkılmamalarını sağlıyorum. Aynı zamanda da çok daha verimli bir şekilde öğrenmelerine destek oluyorum. Ders işleyişimde öğrenci ve ailesinin isteklerini ön planda tutarak genellikle eksiklerinin olduğu konular üzerinden ya da okul ödevlerine yardım şeklinde ilerleyebiliyoruz. Türkçe dersi özelinde ebeveynlerin istemesi durumunda okuma ve yazma pratikleri, yaratıcılığını güçlendirebileceği hikaye yazma gibi etkinlikler de yapabiliyoruz.

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler