Matematikte Başarı Kapısı

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Matematik alanında 6-10 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Yüz Yüze derslerimizi Gaziantep , Gaziantep-Şahinbey , Gaziantep-Şehitkâmil konumlarından birini seçerek yapabiliriz, bana hepsi uygun :)
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Ücretsiz promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 50 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 100 / saat.
💯 HİLMİ TUNAHAN ESEN tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

İlkokul Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

Merhabalar. Anadolu Üniversitesi Matematik Öğretmenliği mezunuyum. Özel kurum ve özel ders tecrübem bulunmaktadır. Matematik-Geometri özel derslerini ara sınıflar ve sınav grupları öğrencilerine veriyorum. Kendime ait özel notlarım ve soru kitapçıklarım ile öğrencimize destek olacağım. AYT-TYT-LGS-DGS-KPSS sınavları için özel ders veriyorum. 7 yıllık özel ders tecrübem vardır. Ayriyeten 20´ye yakın soru bankası yayının videolu soru çözümünü yapmaktayım. Derse başlamadan önce kısa bir sınav yapıp öğrencimizin hangi konularda iyi hangi konularda kötü olduğuna dair bir planlama yapıyorum. Bir sene boyunca o planlamaya sadık kalarak derslerimizi işliyoruz. Özel derslerimizi yaptıktan sonra tabii ki de bağlantımız kopmuyor. Ödevlendirme ve koçluk yapıyorum. Başarı tesadüf değildir. Sizlerde bu başarıdan pay almak istemez misiniz?

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler