Matematik/Geometri’yi sevdirecek Öğretmenden özel ders

7 Şubat 2022
250 / Hafta

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Matematik alanında 6-10 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online veya Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Eğer online özel ders almak istersen, derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz. Eğer yüz yüze özel ders almak istersen, derslerimizi Ankara civarında yapmak bana uygun.
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Ücretsiz promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 45 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 250 / Hafta.
💯 Halil İbrahim KILIÇ tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Ortaokul Düzeyinde, Lise Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Orta Seviye, İleri Seviye, Profesyonel Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

Merhaba,

Online’da ilk tanışma dersimiz, deneme dersidir ve ücretsizdir,
Online eğitimde 1 ders süresi 45 dk’dır. Haftada iki saat ders alanlar için saati 120 TL, üç saat ders alanlar için saati 110 TL, dört saat ders alanlar için saati 100 TL olarak ders başına çoklu derslerde indirim sağlıyorum..
Yüz yüze ders isteyenler için 60’şar dakikalık bir ders ücreti 250 TL’dir. İki ders arka arkaya alanlardan yol masrafı alınmaz. Aksi olarak bir ders için gelindiğinde ücrete 50 TL yol masrafı eklenir.
Grup olarak gelen öğrencilere çok özel indirimler mevcuttur.
Derslerimi online bir şekilde verebilmek adına teknoloji anlamında her şeyim tamdır.
Lütfen yerinize sınava girmem gibi teklifler için aramayın, cevaplamaktan çok yoruldum, kesinlikle girmiyorum.
Pedogojik formasyona sahip, öğretmenlikte deneyimli ve kendini geliştirmiş biriyim. Kırşehir Fen Lisesi mezunuyum ve iki farklı üniversiteden çift ana dala sahibim. Ayrıca yüksek ALES puanlarına da sahip olup matematik bilgim tescillidir. Öğrenciliğimde bir defa girdiğim Tübitak Matematik olimpiyatlarında Türkiye 80.’si olduğum gibi son ALES sınavımda da Matematik ilk bölüm 40 soruda 40, ikinci bölümde 40 soruda 38 net yaptım. Bunlar hep Matematiği ezbere değil özünde anlamanın sonucuydu. Siz de diğer öğrencilerim gibi, Matematiğin aslında ne kadar cömert bir bilim olduğunu, bazı dersler gibi öğrenildiğinde hemen aklınızdan çıkıp size nankörlük etmediğini görüp Matematiği çok seveceksiniz.

Salgın ve mutasyonlu virüsün ülkemizde de görünmesi nedeniyle şu an size online eğitimi tavsiye ediyorum. Haftada bazı dersler online bazı dersler de yüz yüze karışık dersler için de iletişime geçiniz. Yüz yüze eğitim verdiğim öğrencilerimle de sorunsuz bir şekilde tamamen online eğitim de yaptık. Özel ders konusunda yıllardır tecrübeliyim.

Fen Lisesi öğrencisinden tutun Meslek Lisesi öğrencisine kadar her türlü öğrenciyle başarılı şekilde ders işledik. Matematik’te formüllere boğulmadan temelde neyin nerden geldiğini anlatarak ders veriyorum. Ayrıca daha çok AYT dersleri vermekteyim ve yeni nesil soru çözümünde çok iyi olduğum için üniversite hedefinizde size de yardım etmek istiyorum.

Sağlıklı günler dileklerimle..

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler