İlköğretim Matematik öğretmeninden İlköğretim ve Lgs, Kpss Genel Yetenek özel dersi için gelin

12 Mayıs 2022
120 / saat

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Matematik alanında 2 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online veya Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Eğer online özel ders almak istersen, derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz. Eğer yüz yüze özel ders almak istersen, derslerimizi Kayseri-Kocasinan , Kayseri-Melikgazi konumlarından birini seçerek yapabiliriz, bana hepsi uygun :)
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Ücretsiz promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 50 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 120 / saat.
💯 hakanulukurt tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Ortaokul Düzeyinde, Lise Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

İlköğretim Matematik Öğretmeniyim, Niğde Ömerhalisdemir Üniversitesi Eğitim Fakültesi mezunuyum. Başarı Eğitim Kurumlarında 5-8. Sınıflar arasında her seviyede çalıştım. Özel ders tecrübemde vardır. Kpss ve ihtiyaç olan her alanda matematik dersi verebilirim. Ek olarak bağlama, müzik ve bilgisayar alanları ile ile uğraşıyorum Elimden geldiğince hem matematik hem de her konuda öğrencilerimle güzel arkadaşlıklar kurmayı seviyorum.

Şu ana kadar özel ders öğrencilerim çok fazla olmadı kurumda çalıştığım için (yoğunluktan dolayı) ama yaklaşık olarak 70-80 tane öğrenci ile ilgilendim çalıştığım süre boyunca ve her öğrencimi kendilerinin çabalarıyla en iyi konuma getirdim. Ailelerinden de güzel geri dönüşler aldım. Her öğrenci bireyseldir ve öğrenemeyen öğrenci yoktur öğretemeyen öğretmen vardır.

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler