Matematik(ilkokul, ortaokul, TYT), Türkçe(ilkokul, ortaokul, TYT) Özel Ders

8 Mart 2022
150 / gün

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Matematik alanında 3 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Yüz Yüze derslerimizi İzmir-Buca civarında yapmak bana uygun.
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Ücretsiz promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 60 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 150 / gün.
💯 Gülseren Kafadar tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

İlkokul Düzeyinde, Ortaokul Düzeyinde, Lise Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Öğrencisi

Özel Ders Tanımı

Çanakkale Fen Lisesi mezunuyum. Dokuz Eylül Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği öğrencisiyim. İlkokul ortaokul; matematik,türkçe,fen bilgisi/ tyt; türkçe, matematik, kimya/ ayt; matematik,kimya, biyoloji özel dersi veriyorum. Gerektiğinde de ders programı, ders programı takibi ve ödev kontrolü gibi öğrenciyi başarıya ulaştıracak her türlü aktiviteyi severek yaparım. Öğrenci olduğum için özel ders alan öğrencilerimin hissettiklerini kaygılarını çok daha rahat anlayabilir ve onlara yardımcı olabilirim. Öncelikle öğrencimin neyi nasıl öğrenebildiğini anlar derslerde ona göre bir yol izlerim. Bugüne kadar olan öğrencinin öğretmeni anlamak zorunda olduğu derslerin aksine ben öğrencimin anlamasını birçok metot yardımıyla sağlayıp anlayıp anlamadığını da kontrol ederek sağlam temellerle başarıya ulaşacağımıza inanıyorum.

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler