Gülizar hocayla matematik çok kolay!

17 Kasım 2022
300 / saat

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Matematik alanında 10-15 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online veya Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Eğer online özel ders almak istersen, derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz. Eğer yüz yüze özel ders almak istersen, derslerimizi Aydın-Nazilli civarında yapmak bana uygun.
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Yarı Yarıya promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 60 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 300 / saat. Ancak "İlk Ders Yarı Yarıya" promosyonundan dolayı indirimli fiyat sadece ilk ders için 150 ₺ olacak. 📌
💯 gulizarercetin09 tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

İlkokul Düzeyinde, Ortaokul Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

2006 yılında 9 Eylül üniversitesinden mezun oldum. Aynı yıl atandım. 2013 yılına kadar devlette kadrolu öğretmen olarak çalıştım. 2013 yılında özel bir okuldan aldığım teklif ile istifa ettim. 2020 yılına kadar aynı kolejde çalıştım. 2020 yılında şehir değişikliği ile başka bir kolejde göreve başladım. Hem sınıf öğretmeni hem de İlkokul eğitim koordinatörü olarak çalışma hayatıma devam ediyorum. Öğrencilerimi Bursluluk sınavı ve okul sınavlarına da hazırlıyorum.

Online ve yüz yüze dersler veriyorum. Öğrencilerimin konuyu anlamaları ve eğlenerek öğrenmeleri açısından çalışmalar yapıyorum. Dersleri sevmeleri, konuyu anlamaları önceliğim. Özellikle yeni nesil sorular çözerek bu konuda ilerleme sağlamayı amaçlıyorum.

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler