İlkokul , Ortaokul ve Lise için Yıldız Teknik Öğrencisinden Özel Ders

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Matematik alanında 2 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Yüz Yüze derslerimizi İstanbul-Bağcılar , İstanbul-Esenler , İstanbul-Güngören konumlarından birini seçerek yapabiliriz, bana hepsi uygun :)
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Ücretsiz promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 60 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 100 / gün.
💯 Göktuğ Seker tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

İlkokul Düzeyinde, Ortaokul Düzeyinde, Lise Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Öğrencisi

Özel Ders Tanımı

Merhabalar , ben Göktuğ. Küçük yaştan beri insanlara bir şey öğretmeyi seven birisiyim. Ben de bunu neden bir yan işe dönüştüremeyeceğimi düşündüm ve burada buldum kendimi. Yaşım 19 , Yıldız Teknik Üniversitesinde mühendislik okuyorum. Fen lisesi çıkışlıyım , akademik hayatımda başarılı bir öğrenciyim . Matematik ve diğer dersleri fazlasıyla seviyor ve sevdirmeye çalışıyorum.

Derslerde konunun mantığını kavratarak eğitimi kalıcı hale getirmek için uğraşıyorum. Konumu anlattıktan hemen sonra değil öğrencim anladıktan ve bundan emin olduktan sonra geçiyorum ve sistematik konu tekrarlarıyla pekiştiriyorum.

Öğrencilerime matematiği sevdirerek öğretmekteyim. Onların, sadece matematikle arasını düzeltmekle kalmıyor adeta bir yaşam koçluğu yaparak hayatlarının düzene girmesini sağlıyorum ve onlara geleceklerini garantiye almaları için bir hayat disiplini kazandırmayı hedefliyorum.

Ücretsiz bir deneme dersiyle tanışabilir ve ardından devam etmek isterseniz programınıza göre bir yol çizebiliriz.

Beraber çalışmak dileği ile , iyi günler dilerim.

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler