Fethiye içinde yüz yüze, diğer tüm yerler kapsamında online ders verebilirim.

30 Ekim 2022
100 / saat

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
İngilizce alanında 1 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online veya Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Eğer online özel ders almak istersen, derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz. Eğer yüz yüze özel ders almak istersen, derslerimizi Muğla-Fethiye , Muğla-Seydikemer konumlarından birini seçerek yapabiliriz, bana hepsi uygun :)
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Yarı Yarıya promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 45 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 100 / saat. Ancak "İlk Ders Yarı Yarıya" promosyonundan dolayı indirimli fiyat sadece ilk ders için 50 ₺ olacak. 📌
💯 Fırat Boran ÜNAL tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Okul Öncesi Düzeyinde, İlkokul Düzeyinde, Ortaokul Düzeyinde, Lise Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

İleri Seviye, Profesyonel Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

Üniversitemden 4 üzerinden 3.34 gibi yüksek bir ortalamayla mezun oldum. Tüm uygulama ve staj derslerimi yüksek ortalamalarla geçerken hem üniversitedeki koordinatör öğretmenimin hem stajda bağlı olduğum öğretmenimin hem de derslerime giren öğrencilerin takdirini kazandım. Teknoloji ve iletişim konusunda bilgilerime ve konulardaki hakimiyetime güveniyorum.

Öğretme tekniği olarak öğrencilerimin yaşına uygun olacak şekilde eğlenirken öğretmek benim en büyük prensiplerim arasında. Kendimi güler yüzlü, sevecen ve konuşkan bir öğretmen olarak tanımlayabilirim. Küçük yaşlardan başlayarak lise seviyesine kadar hakimim ancak özellikle çocuklarla aramda olan etkileşime ve onlara yeni şeyler öğretme hırsıma inanmaktayım.

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler