Uzman Öğretmenden 4,5,6,7 ve 8.Sınıf LGS Fen Bilimleri Dersi

4 Mart 2022
250 / saat

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Fen Bilimleri alanında 10-15 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online veya Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Eğer online özel ders almak istersen, derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz. Eğer yüz yüze özel ders almak istersen, derslerimizi Ankara civarında yapmak bana uygun.
Her bir özel dersimizin süresini 40 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 250 / saat.
💯 Fevzi Makine tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Ortaokul Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

Merhaba,

Gazi Üniversitesi Fen fakültesi Fizik mezunuyum. 14 yıldır öğretmenlik yapmaktayım. 37 yaşındayım. Dershane, yayın ve okul tecrübesine sahibim. Şuan aktif olarak Çayyolu/Ümitköy civarında,  Türkiye geneli kurumsal bir kolejde çalışmaktayım.

Zoom üzerinden yaptığım derslerde, aktif ve öğrencimin anlayacağı en etkili şekilde ders işlemekteyim. Talep etmeniz durumunda yüz yüze de dersimizi yapabiliriz. Yüz yüze yapacağımız derslerde maske, mesafe ve hijyen kurallarına en sıkı şekilde dikkat etmekteyim.

Yüz yüze derslerimizi iki ders saati şeklinde yapıyorum. Bir dersimi soru çözümü, ödev kontrolü, etkinlik, LGS sınav sistemi ya da verimli ders çalışma, test soru çözüm teknikleri ile ilgili danışmanlık yaparak işlemekteyim. İkinci dersimde de konu anlatımı yapmaktayım. İlanda yer alan ücret bir ders saati için geçerlidir.

Öğrencimin dersimi severek dinleyip anlayacağından ve aynı zamanda bilime karşı bir merakı oluşacağından emin olabilirsiniz.

Fevzi Makine
Fen Bilimleri Öğr.

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler