Deneyimli matematik öğretmeninden indirimli özel ders

13 Eylül 2022
125 / saat

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Matematik alanında 15+ Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online veya Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Eğer online özel ders almak istersen, derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz. Eğer yüz yüze özel ders almak istersen, derslerimizi Ankara-Keçiören , Ankara-Pursaklar konumlarından birini seçerek yapabiliriz, bana hepsi uygun :)
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Ücretsiz promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 40 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 125 / saat.
💯 fatih3416 tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Ortaokul Düzeyinde, Lise Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

16 yıllık matematik öğretmeniyim.Yüksek lisans mezunuyum.TYT,AYT ve LGS ye yönelik matematik özel dersi veriyorum.9,10,11. Sınıf düzeyinde ve 5,6,7. Sınıflara yönelik de okula takviye özel ders veriyorum.Ders verdiğim öğrencilerimin başarısı için elimden geleni yaparım.Her zaman öğrencilerim, derslerimden memnun kalırlar.Öğrencimin ihtiyacına ve seviyesine göre ders işlerim. 16 yıllık tecrübemi derslerimde yansıtırım.Matematik dersini sevdiririm.Önyargılı olanlar zamanla önyargılarında arınırlar.Dersimi işlerken öğrencinin anlayacağı yöntemleri kullanırım.Öğrencinin ihtiyacına göre dersimi işlerim.Öğrenci konuyu anlamadan geçmem.Onu motive ederim.Ödev verip takip ederim.Aynı zamanda eğitim koçuyum.Öğrencinin yüksek motivasyona sahip olması için gerekeni yaparım.

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler