TOEFL ,IELTS, SAT, OET,GMAT, GRE, YDS ve her yaş grubu seviyeye İngilizce özel ders

18 Nisan 2022
300 / saat

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
İngilizce alanında 10-15 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online veya Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Eğer online özel ders almak istersen, derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz. Eğer yüz yüze özel ders almak istersen, derslerimizi yapmak için şimdilik bir konum belirlemedim, beraber beliryebiliriz.
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Ücretsiz promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 50 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 300 / saat.
💯 Ezgi gencer tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

İlkokul Düzeyinde, Lise Düzeyinde, Üniversite Düzeyinde, Yüksek Lisans Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye, Profesyonel Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Yüksek Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

İstanbul üniversitesi ingilizce öğretmenliği bölümünden mezun oldum daha sonra Akdeniz üniversitesinde ingilizce öğretmenliği bölümünde tezli yüksek lisansımı tamamladım. Mezuniyetimden sonra özel sektörde öğretmenlik yaptım ve aynı zamanda özel ders verdim bu süreçte iki yaşından başlayarak yetişkin gruplarına kadar her yaş grubu ile çalışmalar yaptım. İlkokul, ortaokul ve lise grupları ile özel ders çalışmaları yaptım. Ayrıca üniveriste hazırlık sınıfında okuyup hazırlık atlama sürecinde sıkıntı yasayan öğrencilerimin hazırlık atlama sınavında kolaylıkla geçmesini sağladım yaptığım çalışmalarımla. Ielts sınavı için pek çok öğrenci ile çalıştım hatta üniversite seçimleri ile ilgili süreçlerinde destek oldum. Ders verdiğim her öğrencinin ders sonrasında ve ders ders verdiğim süresince çok yakından takibini yaptım. Çalışma yaptığım öğrencinin aynı zamanda koçluğunu ve takibinide üstlendim, dil edinim süreci sıkı takip ve destek ile takviye edilirse başarı daha çabuk ulaşılır.

Fotoğraflar

Video

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler