Arapça; Günlük, Haftalık, Aylık Tercümanlık (Özel Derste Verilir)

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Arapça alanında 10-15 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online veya Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Eğer online özel ders almak istersen, derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz. Eğer yüz yüze özel ders almak istersen, derslerimizi İstanbul , İstanbul-Ataşehir , İstanbul-Üsküdar konumlarından birini seçerek yapabiliriz, bana hepsi uygun :)
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak Yüzde 20 İndirim promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 50 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 200 / saat. Ancak "Yüzde 20 İndirim" promosyonundan dolayı indirimli fiyat 160 ₺ olacak. 📌
💯 Esat Talep tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Üniversite Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Profesyonel Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Yüksek Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

Arapça, Tercümanlık ve Özel Ders Eğitimlerinden Yararlanın. İş Toplantıları, Özel Dersler, Günlük Toplantılar, Online Toplantılarda her zaman yanınızda olabilirim.

Arapça ana dili Olarak Konuşmaktayım.
Türkçe ve Arapça Çeviri Hizmetleri Sağlamaktayım.

Bir çok Alanda Problem çözme becerisine sahip bir tercüman olarak, Türk iş adamlarının toplantılarında bulunmak ve arap müşterilerini karşılamak isterim.

Tanımlarım;

Takım çalışmasına uyumlu,

İletişim becerileri gelişmiş,

İkna yeteneğine sahip,

memnuniyet odaklı,

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler