Tecrübeli matematik öğretmeninden matematik-Geometri

24 Nisan 2022
800 / saat

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Matematik alanında 15+ Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Yüz Yüze derslerimizi İstanbul-Kadıköy , İstanbul-Maltepe konumlarından birini seçerek yapabiliriz, bana hepsi uygun :)
Her bir özel dersimizin süresini 60 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 800 / saat.
💯 erman Özenli tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Ortaokul Düzeyinde, Lise Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye, Profesyonel Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Yüksek Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

Merhaba, ben Erman Hoca.
1982 İstanbul doğumluyum,Liseyi Kenan Evren Anadolu Lisesinde (İstanbul Kadiköy Lisesi olmuş.) bitirdikten sonra

İstanbul üniversitesi matematik bölümü ve Sakarya Üniversitesi Pedagojik formasyon mezunu olduktan sonra sırasıyla

Kopenhag üniversitesi (Avrupa vatandaşlığı)

Standford Üniversitesi (Matematiksel düşünme)

Koç Üniversitesi (Etkili konuşma)

Lund Üniversitesi (Yapay zeka ve kanunlar)
Sertifikalarına da sahibim.

18 senedir öğretmenlik yapmaktayım.Şu anda özel bir kurumsal bir okulda Matematik -geometri öğretmenliği yapmaktayım.Çalışacağınız hoca kurumunu da eve getirecektir.
Öğrencilerime matematik ve geometri konularında yardımcı olmak benim için büyük bir tutku haline geldi ve bu bağlamda da daha geniş alanlara hitabet etmek için 5.sınıftan mezun grubuna kadar özel ders vermekteyim.Özel okullardan Fen liselerine, Anadolu liselerinden imam hatip lisesinde okuyan birçok okuldan öğrencim olduğu için eğitim modellerini de bilmekteyim.

Matematiği sevmenin ve anlamanın önemini çok iyi biliyorum ve öğrencilerimle çalışırken, matematik korkusunu yenmelerine ve özgüvenlerini artırmalarına yardımcı olmak için çaba sarf ediyorum. Kendi öğrenme tarzlarına uygun bir öğretim yaklaşımı benimsediğim için her öğrencim için özelleştirilmiş bir ders planı oluşturuyorum ve öğrenme sürecinde onları desteklemek için mümkün olan her türlü kaynağı kullanıyorum.Maalesef burada zamanlama da önemli bir rol almaktadır.

Başarılı bir matematik öğrencisi olmak için, sadece matematik formülleri ve kurallarını anlamak yeterli değildir. Aynı zamanda problem çözme becerileri, kritik düşünme yetenekleri ve mantıksal düşünme gibi diğer beceriler de gereklidir. Bu nedenle, öğrencilerime sadece matematik konularında değil, aynı zamanda bu becerileri de geliştirmelerine teknolojik unsurları da kullanarak yardımcı oluyorum.

Öğrencilerimle çalışırken her zaman açık ve net bir iletişim kurmaya özen gösteriyorum. Onların matematik hedeflerine ve ihtiyaçlarına göre birlikte çalışarak, onların başarısına katkıda bulunmak benim için büyük bir mutluluk kaynağıdır.
Eğer matematik konusunda zorlanıyorsanız veya kendinizi geliştirmek istiyorsanız, benimle iletişime geçebilirsiniz. Siz de matematiği sevebilir ve anlayabilirsiniz.

Doluluk oranım biraz yüksek olduğu için merkezi sınava hazırlanan adayların (LGS-YKS) çok önceden ders almasını tavsiye ederim.özellikle LGS adaylarının iyi bir öğrenci olsalar bile yaşadıkları dönemsel etkiden dolayı düşüşler yaşayıp kötü sonuçlar alabiliyorlar.Bunun için erkenden önemleminizi almanızı tavsiye ederim.Geç kalındığı için hem okul,hem dershane programlarının hem de benim gittiğim özel ders bölgelerinin uyuşmaması nedeniyle de birçok veliyle,öğrenciyle de çalışamadığımızı üzülerek söylemek zorundayım.

Anadolu yakasına ders vermekteyim.
90 dakikalık ders fiyatım 1200 ile 1600 TL. arasıdır.Oturduğunuz bölgeye göre fiyat değişmektedir.

Kadiköy ve Maltepe’de oturanlar için
Haftada 1 Ders 1200 TL.
Haftada 2 ders (farklı gün) almaları halinde 90 dakikalık dersler 1000 TL. + 1000 TL. olacaktır.

Derslere 8. ve 12.sınıf için konuların yetişmesi adına Ağustosun 3.haftası başlamaktayım.

Velilerimizden gelen şikayet mesajlarından dolayı yazıyorum okul sınavları başladığında sizi bırakmamız olmamaktadır.Bu yüzden 8. ve 12. Sınıf ve mezun grubu veli ve öğrencileri bu konuda rahat olabilirler.(Zaten derslerimi gününde ve saatimde yaparım geç kalan velinin benden ders alması zorlaşır,evet 9-10.sınıf velileri bu konuda benden şikayetçi diğerleri erken dolduruyor diye.)

Ayrıntılı olarak işlediğim dersleri,önceki sene ders verdiğim yerleri,veli ve öğrenci yorumlarını ve hakkımda daha fazla bilgi almak için foto bölümünde bakabilirsiniz..

ÜNİVERSİTE DERSLERİ VERİLMEMEKTEDİR.. Sınavlar öğrenciye aittir. Lütfen sınavınızın sorularını cevaplamamı İSTEMEYİNİZ.

Fotoğraflar

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler