Özel Gitar Dersleri

12 Şubat 2022
150 / saat

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Gitar alanında 4 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online veya Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Eğer online özel ders almak istersen, derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz. Eğer yüz yüze özel ders almak istersen, derslerimizi İstanbul-Maltepe , İstanbul-Ümraniye konumlarından birini seçerek yapabiliriz, bana hepsi uygun :)
Her bir özel dersimizin süresini 45 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 150 / saat.
💯 Eren Alkaya tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Okul Öncesi Düzeyinde, İlkokul Düzeyinde, Ortaokul Düzeyinde, Lise Düzeyinde, Üniversite Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

Merhabalar. 🙂

Kısaca kendimden bahsetmek isterim; 23 yaşındayım, Güzel Sanatlar Fakültesi mezunuyum. Daha önce devlet lisesinde ücretli müzik öğretmeni, Pendik Halk Eğitim Merkezi’nde gitar eğitmeni, özel ders ve kurslarda da gitar, keman, piyano eğitmeni olarak birçok yaş grubuyla tecrübe edinme fırsatı buldum. Şu anda aktif olarak Sınav Koleji’nde gitar eğitmeni olarak çalışmaktayım.

Derslerimi, öğrencilerimin haftalık rutinleri, müzik zevkleri ve dersten beklentileri doğrultusunda planlayarak metod ve şarkılar eşliğinde işlemekteyim. Gitar öğrenirken, aynı zamanda müzik teorisi konularında da bilgiler ekleyerek, ilerleyen seviyelerde şarkıları kendiniz deşifre edebilmeniz için alt yapı oluşturmak da derslerimin kriterleri içerisindedir.

Konum olarak Ümraniye Necip Fazıl mahallesinde oturmaktayım. Kendi evim ve Maltepe Minibüs caddesi’nde anlaşmalı olduğum stüdyo derslerimiz için uygun durumdadır. Sizlerin ders için uygun alanlarınızda da ders yapabiliriz.

Detaylı konuşmak isterseniz sorularınızı seve seve cevaplayabilirim. İyi günler dilerim. 🙂

Fotoğraflar

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler