LGS Fen Bilgisi Dersleri Konu Anlatımı || Soru Çözümü || 7.6.5. Sınıflar Fen Bilgisi

14 Mart 2023
250 / saat

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Fen Bilimleri alanında 10-15 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online yapmayı planlıyorum. Online özel derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz.
Her bir özel dersimizin süresini 60 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 250 / saat.
💯 Erdi Balta tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Ortaokul Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

Merhaba, ben öğrencilere karşı sabırlı, dikkatli ve özverili bir öğretmenim. Her öğrencinin kendine özgü öğrenme stilleri ve hızları olduğunu anlayarak, öğrencinin temel bilgi yapısını analiz eder ve öğrencinin seviyesine göre ders programı hazırlarım.

Derslerimde öğrencinin dikkatini çekmek için ilgi çekici materyaller kullanır ve öğrenciyi derse odaklanmaya teşvik ederim. Öğrencinin ruhsal ve psikolojik yapısını korumak için her zaman sıcak bir ortam yaratır, öğrencinin kendine güven duymasını ve öğrenme sürecinde rahat olmasını sağlarım.

Anlamadığı konuları tekrar etmesi ve öğrenmesi için bol bol örnek sorular ve problemler sunarım. Öğrencinin ilgi alanlarına göre öğrenme materyalleri sunarak dersleri daha ilginç ve keyifli hale getiririm.

Son olarak, öğrencilerin benimle açık bir şekilde iletişim kurabilmeleri için her zaman açık bir kulak sunarım. Böylece öğrencilerim, öğrenme süreçlerinde karşılaştıkları sorunları veya ihtiyaçları hakkında benimle konuşarak çözüm yolları bulabilirler.

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler