Boğaziçi’li Öğrenciden Ezbersiz, Taktik Özel Ders

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Matematik alanında 6-10 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Yüz Yüze derslerimizi İstanbul-Beşiktaş , İstanbul-Beyoğlu , İstanbul-Kadıköy , İstanbul-Kağıthane , İstanbul-Şişli , İstanbul-Üsküdar konumlarından birini seçerek yapabiliriz, bana hepsi uygun :)
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Ücretsiz promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 60 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 150 / saat.
💯 Emre tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Lise Düzeyinde, Üniversite Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye, Profesyonel Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Öğrencisi

Özel Ders Tanımı

Herkese merhabalar, yaklaşık 6 yıldır özel ders vermekte olan bir Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi olarak ezberden uzak, matematiğin felsefesine inerek tamamen mantığını anlatmaya dayalı anlatımımdan bu zamana kadar birçok öğrencime katkıda bulunduğuma inanıyorum. Hiç vakit kaybetmeden yapacağımız plana uyduğumuz takdirde yaklaşık 3 aylık bir süre tüm konuların bitmesi için yeterli olacak, kalan sürede de test çözümleriyle pekiştirmelerimizin başlamasıyla başarıya ulaşmamızın çok da zor olmayacağı kanaatindeyim. Bütün merak ettiklerinizi ve aklınıza takılan soruları yanıtlamaktan da memnuniyet duyacağımı belirterek, güzel haberlerinizi bekliyorum, hoşçakalın.

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler